Pazaryeri Entegrasyonları

Pazaryeri Entegrasyonları Trendyol, HepsiBurada, N11, GittiGidiyor, Epttavm, Amazon, Akakçe, Cimri, Modanisa, ÇiçekSepeti entegrasyonu ile ürünleriniz zaman kaybetmeden yayınlayabilir ve siparişlerinizi daha kolay yönetebilirsiniz. BgrSoft pazaryeri entegrasyonları sayesinde daha rahat hakim olabilirsiniz.

Tüm Pazaryerleri Tek Bir Platformda

Benzer veya farklı ürün/hizmetlerin tek bir e-ticaret sitesi üzerinden satışının gerçekleştirilmesini sağlayan pazaryeri entegrasyonlarının yanı sıra mevcuttaki e-ticaret sitenizin pazaryeri eklentisi olan sitelere entegre edilmesini sağlayan BgrSoft; Trendyol, Epttavm, N11, HepsiBurada, GittiGidiyor, Modanisa, Cimri, Akakçe, ÇiçekSepeti ve birçok pazaryeri entegrasyonunu sağlayabilirsiniz.
En büyük pazaryerlerine tek bir kanaldan bağlanmanızı sağlayan pazaryeri entegrasyonları seçeneklerinin yanı sıra XML entegrasyonları ile de beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz. E-ticaret sitenizdeki siparişleriniz diğer tüm siparişleriniz ile aynı yere gelsin ve tek tıkla faturası kesilsin istiyorsanız siz de pazaryeri entegrasyonları ile BgrSoft’un hizmetleri ile tanışın!

Modanisa Entegrasyonu

Modanisa artık BgrSoft pazaryeri entegrasyonları arasında!
BgrSoft E-Ticaret ve Pazaryeri Yazılımları
Logo
Enable registration in settings - general