Ödeme Entegrasyonları

Tüm bankaların sanal posları ve birçok ödeme altyapısı ile e-ticaret sitenizde sorunsuz ödeme alabilir, güvenli ödeme yöntemleri ile satışlarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz.
E-ticaret sitelerinden yapacağınız satışlarınızı, kredi kartı veya banka kartıyla online olarak tahsil etmek istiyorsanız Sanal POS almanız gerekmektedir. Sanal pos bilgilerinizi panelde yer alan ilgili alanlara yazarak kullanıma başlayabilirsiniz.
Siz ödemelerinizi almaya devam ederken BgrSoft güvenliğiniz için arka planda tüm bankalar ve ödeme sağlayıcı firmalar ile bağlantıları sağlıyor ve sürekli olarak sistemi güncel tutmaya devam ediyor.
Yukarıdaki banka ve ödeme kuruluşları ve birçok ödeme sistemi ile entegre çalışan BgrSoft ödeme alma konusunda tam aradığınız yazılım olacaktır. İhtiyaç duyabileceğiniz tüm ödeme kanallarının hepsi BgrSoft ile tek bir entegrasyonla mümkündür. Müşterileriniz kredi kartı ile tek çekim ve taksitli ödemenin yanı sıra, banka kartları ve ön ödemeli kartlar ile de ödemelerini tamamlayabilir ve siparişlerini sorunsuz yönetebilirsiniz.
BgrSoft E-Ticaret ve Pazaryeri Yazılımları
Logo
Enable registration in settings - general