Kargo Entegrasyonları

E-ticaretin hayatın her alanında son derece önemli olduğu günümüzde, işletmesinin sınırlarını aşmak ve müşterileri için kusursuz hizmetler sunmak isteyen işletmeler lojistik eklentileri tercih ediyor. Hızlı servis, güvenli teslimat ve 7/24 destek imkanlarının sunulduğu lojistik eklentiler sayesinde e-ticaret sitenizin Aras Kargo, UPS Kargo, PTT Kargo, Jetizz Kargo, ByExpress Kargo, Sürat Kargo, MNG Kargo ve Yurtiçi Kargo ile entegrasyonunu sağlıyoruz. Etkin e-ticaret lojistik ağına sahip olan kargo şirketleri ile sağladığımız lojistik eklentiler dahilindeki özel entegrasyonlar sayesinde müşterilerinizin heyecanlı bekleyişlerini memnuniyet ile sonuçlandırabilirsiniz. Alanında uzman ve kurumsal firmaların lojistik çözümleri ile entegre bir şekilde çalışan lojistik eklentiler ile kullanıcı deneyimini iyileştirmek sizin elinizde!

Müşterileriniz Kargo Takibini Kolayca Yapabilecek

Müşterilerinizin satın aldığı ürünlerin hangi aşamada olduğunu kolayca görebileceği bir sipariş izleme eklentisinin bulunduğu lojistik eklentiler ile zenginleştirilen e-ticaret sitenizde, ürünlerin kargoya verilmesi durumunda kargonun hangi aşamada olduğunu da rahatlıkla gözlemleyebilmelerine olanak sağlıyoruz. Lojistik hizmetlerimiz dahilinde müşteriniz e-ticaret siteniz üzerinden sipariş verdikten sonra ürünleriniz hazırlanır, ardından kargo hazır sürecine gelir. Kargo için hazır olan siparişlerinizi lojistik eklentiler sayesinde tek tıkla lojistik şirketine aktarabilirsiniz. Lojistik firmasına gönderilen verilerde herhangi bir sorun olması durumunda tarafınıza geri bildirimde bulunulur. Verilerde herhangi bir sorunun olmaması durumunda lojistik eklentiler sayesinde siparişler otomatik olarak etiketlenerek kargo ürünlerine basılır.

Müşterileriniz Kargolama Sürecine Hakim Olur

Müşteri siparişi kargolama aşamasına geçtiğinde mail ile bilgilendirme yapılır. Ürünler daha sonra teslimat için ilgili şubelere aktarılır. Müşteriniz, siparişinin durumunu öğrenmek için hangi kargo ürünleri dağıtacak kargo firması fark etmeksizin e-ticaret sitenize girerek kargo takip kodu sayesinde ürünlerinin hangi aşamada olduğunu kolaylıkla takip eder. Ürünü teslim olana kadar lojistik eklentiler sayesinde kargo paneli üzerinden ürününün hangi aşamada olduğunu gören müşteriniz, bu sayede satın almış olduğu ürün ile ilgili sürece hakim olur. Ürün teslimatının yapılmasının ardından müşterinize lojistik eklentiler aracılığı ile mail ile yeni bir bilgilendirme yapılır. Bu sayede müşteri memnuniyetine paralel olarak marka sadakatini de artırmış olursunuz. Personel maliyetlerinizi azaltmanıza olanak sağlayan lojistik eklentileri sayesinde sadece hatalı işlemlerin önüne geçmekle kalmaz, aynı zamanda hızlı teslimat imkanı sayesinde satış sirkülasyonunuzu da önemli ölçüde arttırabilirsiniz.
BgrSoft E-Ticaret ve Pazaryeri Yazılımları
Logo
Enable registration in settings - general