Hakkımızda

Biz Kimiz

BgrSoft, tüm işletmelere yönelik yeni nesil, akıllı ve gelişmiş bir e-ticaret yazılımı sunmaktadır. Sürekli yenilenen yapıları sayesinde daha ileriye dayalı çalışmalarını yürüten, her işletmeye uygun çözüm paketleri ile Türkiye'nin E-Ticaret alanında firmaların gelişmesini destekleyen, hizmet verdiği müşterilerinin e-ticaret alanındaki rekabetlerini güçlendirmesine yardım etmektedir.

Neler Yapıyoruz

BgrSoft, ağırlıklı olarak e-ticaret yazılımları, özel yazılım çözümleri ve tasarım hizmetleri vermek üzere kurulmuştur. Geliştirmiş olduğumuz kreatif, profesyonel ve kullanıcı dostu çözümlerimiz ile işletmenize kolaylık sağlayarak zaman kaybını önler.

BgrSoft olarak, müşterilerimize altyapımızı esnek sunmamızın yanı sıra altyapımızda birden fazla ek hizmeti sağlama konusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Böylelikle, sitenizde yazılım geliştirme, grafik tasarım, dijital performans vb. hizmetlerini opsiyonel olarak şirketimizden talep edebileceksiniz.


Sözleşmelerimiz


Neden BgrSoft?

BgrSoft, özellik ve güvenlik güncellemeleri konusunda sürekli geliştirilen bir sistemdir. Her yeni versiyonda bir takım özellikler, iyileştirmeler ve güvenlik güncelleştirmeleri sisteme dahil edilir. BgrSoft kullanıcılarına en iyi deneyimi yaşatmak önemli önceliklerimizdendir.
Top