E-Fatura Entegrasyonu

Şirketiniz elektronik ortamda fatura oluşturarak, faturalama giderlerini azaltabilir ve müşterilerinize daha hızlı fatura gönderebilir.
Dijitalleşen dünyada e-dönüşüm paketleri ile sisteme kolayca entegre olabilenler kazanıyor. Benzersiz bir kullanıcı deneyimi yaşamanızı sağlayan e-dönüşüm uygulamaları zamandan, iş gücünden ve kağıt masrafından tasarruf etmenizi sağlıyor. Bugüne kadar geleneksel yöntemlerle gerçekleştirdiğiniz faturalandırma ve arşivleme gibi işlemlerin tamamını dijital ortamda yapılmasına olanak sağlayan e-dönüşüm paketlerimiz, bu sayede hem çevreci bir dönüşüm geçirmenize olanak sağlıyor hem de işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı oluyor

E-Dönüşüm Nedir?

E-dönüşüm için özel olarak sunduğumuz yazılım entegrasyonları sayesinde, işletmenizin bünyesinde yer alan ERP çözümlerine uyarlama yapıyor veya talebinize yönelik özel yazılımlar geliştiriyoruz. Sistem dahilinde bulunan e-fatura eklentisi ile birlikte taraflar arasındaki işlemlerin sağlıklı ve güvenilir bir biçimde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.
Sunduğumuz e-dönüşüm paketleri sayesinde sisteminizde bulunan kullanıcılara fatura gönderebilir veya kullanıcılardan fatura alabilirsiniz. Dijital ortamda saklayabileceğiniz elektronik belgelerle arşivleme hizmetlerinden de tasarruf edebilirsiniz.
BgrSoft E-Ticaret ve Pazaryeri Yazılımları
Logo
Enable registration in settings - general